12.

Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı ve Havacılık Endüstrisi Tedarik Zinciri Platformu

BAŞVURU FORMU ÖN KAYIT

Bahri KESİCİ

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü
Genel Müdür V.

İstanbul Airshow; katılımcılarına Avrasya’nın kalbinde çok kapsamlı bir işbirliği ortamı sağlayarak yeni pazarlama stratejilerini ve fırsatlarını keşfetmenin yanı sıra günümüz sivil havacılığının yeni sınamalarının üstesinden gelmek için de eşsiz bir iş platformu sunmaktadır.

Gelin 27-30 Eylül 2018 tarihlerinde Sivil Havacılık Dünyasının öncü kurumları ve markaları ile birlikte Havacılığın sınırsız dünyasıyla tanışmak ve Türk Sivil Havacılığının ilham verici başarı öyküsünün dinamiklerini keşfetmek için bizlere katılın.

12.

Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı ve Havacılık Endüstrisi Tedarik Zinciri Platformu

BAŞVURU FORMU ÖN KAYIT

FUNDA OCAK

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü
Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür

Dünyanın en önemli sivil havacılık merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemekte olan Türkiye nin, havalimanı işletmeciliği ve hava seyrüsefer hizmetlerinde aldığı mesafe ile ne kadar övünsek azdır. Bu büyük başarılarını, Cumhuriyet tarihinin en büyük havacılık projelerini hayata geçirerek taçlandıran DHMİ, daha çok ve büyük projelerle geleceğe yürüyüşünü sürdürüyor.

Kaliteyi sürekli artırarak yolcu memnuniyeti ve güvenliğini esas aldığımız hizmet anlayışımız karşılığını alıyor; havalimanlarımızdan hizmet alan yolcu ve uçak sayısı her geçen yıl istikrarlı bir artış gösteriyor. Havalimanlarımız havacılık otoritelerinin raporlarına göre Avrupa sıralamalarında ilk sıraları güçlü rakiplerine kaptırmıyor.

Tüm dünyanın gıptayla takip ettiği bu başarıları uluslararası camiaya taşımakta büyük fuar ve organizasyonların rol ve misyonu çok önemli. Özellikle Airshow’un Türk sivil havacılığına yıllardır verdiği anlamlı hizmet, her türlü övgüyü hak eden büyük bir başarı. Bu büyük organizasyon, her zaman olduğu gibi bu yıl da dünya sivil havacılığının devlerini bir araya getirerek sektörün uluslararası ilişkilerine yeni bir boyut kazandıracak.

Birikim ve deneyimlerimizi paylaşmak için bu yıl da yoğun bir katılım olacağına emin olduğumuz İstanbul Airshow 2018’de buluşalım.

BİLAL EKŞİ

Türk Hava Yolları
Genel Müdür, Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkan Vekili

Istanbul Airshow 2018, 12. Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı ve Havacılık Endüstrisi Tedarik Zinciri Platformu’nun, dünyanın en fazla ülkesine uçan Türk Hava Yolları ana sponsorluğunda, 27 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olmasını görmekten büyük memnuniyet duyuyorum.

Sivil havacılık endüstrisi adına eşşiz bir iş platform oluşturmayı amaçlayan ve hiç kuşku yok ki dikkatlerinizi hakeden Istanbul Airshow’a iştiraklerinizi şiddetle tavsiye ediyorum. Yürekten inanıyorum ki, daha önceki yıllarda olduğu gibi Istanbul Airshow 2018’e de yoğun ve kayda değer bir katılım söz konusu olacaktır.

Bu özel etkinliğin önemini göz önünde tutarak, sizleri şimdiden bu tarihleri kaydetmeye davet ediyor ve İstanbul’da buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

12.

Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı ve Havacılık Endüstrisi Tedarik Zinciri Platformu

BAŞVURU FORMU ÖN KAYIT

Prof. Dr. TEMEL KOTİL

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii
Genel Müdür

Ülkemiz, 2023 hedefleri doğrultusunda, her alanda olduğu gibi havacılık alanında da yepyeni başarılara imza atmıştır. Türkiye’nin Havacılık ve Uzay Merkezi TUSAŞ, 1 Milyar ABD Doları’nı aşan cirosu ile dünyanın en büyük 100 savunma havacılık firması arasında yer almaktadır. TUSAŞ, 2023 vizyonu çerçevesinde 10 milyar dolar ciroya ulaşmak hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Havacılık alanında tüm paydaşları buluşturan, Ülkemizin en büyük sivil havacılık fuarı olan İstanbul Airshow’un, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, bu yıl da sektörde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası tüm firmaların kabiliyetlerini en iyi şekilde ortaya koyarak yeni işbirlikleri ile buluşmalarına vesile olacağına inancımız tam.

Sektördeki teknolojik gelişmelerin yakından takip edilebilmesi ve uluslararası işbirlikleri imkânlarının yaratılmasına olanak sağlayacak olan İstanbul Airshow 2018’ de TUSAŞ olarak yer almaktan memnuniyet duyacağız.

Fuar Hakkında

Avrasya havacılık ve havalimanları pazarının buluşma noktası.

Balkanlardan başlayıp Orta Asya’daki Türk cumhuriyetlerine kadar, bölgedeki ulusların her birinin kendi özellikleri olsada, havacılık ve havalimanı endüstrilerindeki uzun sürede birikmiş ve yeni ortaya çıkan ihtiyaçları arasındaki benzerlikler, farklılıklarını geçmiştir.

Bölgedeki diğer ülkelerden daha önce yeniden yapılandırma dönemine girmiş bir ülke olarak Türkiye, söz konusu Pazar için mükemmel bir kıstas oluşturmakta ve Avrasya’daki havacılık ve havalimanı endüstrisi için önemli bir lider rol üstlenmektedir.

“AVRASYA’DAKİ TEK SİVİL HAVACILIK PLATFORMU”

İstanbul Airshow

TWITTER

Takip Et

Destekleyenler

 

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

 

Savunma Sanayii Başkanlığı

 

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü

 

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

 

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (EGM) HAVACILIK DAİRE BAŞKANLIĞI (HvDB)

Sponsorlar

 

Türk Hava Yolları

 

THY Teknik

 

TAV Havalimanları

 

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.

Destekçiler

 

KOSGEB - Türkiye Cumhuriyeti Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı

 

Dassault Falcon

 

Türk Hava Kurumu

 

TÖSHİD - Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği

 

Türk Hava Kurumu Üniversitesi

 

Genel Havacılık

Medya Partnerleri

 

Kokpit.Aero

 

Arabian Aerospace

 

Airport Haber

 

AirTurk Haber

 

Airport HT

 

AirlineHaber

 

Bağımsız Havacılar

Çözüm Ortakları

Hava Hizmetleri

Gözen Air Services

GPU ve A/C Hizmetleri

AEM International

Seyahat ve Konaklama

Free Bird Travel

Stand Kurulum Hizmetleri

Sedef - Mosem

Güvenlik

TAV Güvenlik

Geçici Yapılar

Röder

Nakliye, Gümrük İşleri, Yükleme ve Boşaltma

GRUPTRANS

Catering Hizmetleri

BTA