FUAR ALANI

Istanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Apronu (A14).

Fuar alanına ulaşım bilgisi için buraya tıklayınız.


ZİYARETÇİ SAATLERİ

TarihAçılış SaatiKapanış Saati
24 Eylül13:0018:00
25 Eylül
10:0018:00
26 Eylül
10:0018:00
27 Eylül
10:0015:00


ZİYARET BİLGİLERİ

Kabul davetiye iledir. Fuar davetiyeleri tarafınıza katılımcı firmalarımız tarafından ulaştırılacaktır.

Online ziyaretçi ön kayıt başvurusu için tıklayın.

Bir uzmanlık fuarı olan İstanbul Airshow, ilk 3 gün (24-25-26 Eylül 2020) halka kapalı olup, yerli ve yabancı sektör profesyonellerini, bürokratları, devlet yetkililerini, iş adamlarını, sektöre ilgi duyan öğrencileri ve teknik elemanları ağırlamaktadır ve bu ticari günlerde 16 yaşından küçükler fuara kabul edilmez. Fuar sadece son gün (27 Eylül 2020) halk ziyaretine açıktır. Yine sadece son gün 15 yaş ve altı çocuklar, güvenlik nedeniyle, ancak bir yetişkin eşliğinde fuara kabul edilir.

Ziyaretçi bilgi masası ana girişte bulunmaktadır.


KATILIMCI HİZMET MERKEZİ

Katılımcı hizmet merkezi kapalı alanın arkasında bulunmaktadır.


UÇUŞ KONTROL OFİSİ

Hava araçlarının yerlerini değiştirmek veya müşterilerine demo uçuşu yaptırmak isteyen katılımcılar TAV Terminal Binasının içinde bulunan uçuş kontrol ofisine başvurmalıdır.


BASIN MERKEZİ

Basın merkezi kapalı alan içinde yer almaktadır.


ULAŞIM

Lütfen fuar alanında meydana gelen trafik yoğunluğu ve güvenlik noktalarındaki bekleme sürelerini göz önünde bulundurarak seyahatinizi planlayınız. Fuar alanı içinde taksiler için önceden belirlenmiş yolcu alma ve yolcu bırakma noktaları yer almaktadır.


İLKYARDIM NOKTASI

İlkyardım noktası ana girişin yanında bulunmaktadır.


GÜVENLİK KURALLARI

Fuar alanı yüksek güvenlikli hava alanı bölgesinde yer almaktadır. Tüm katılımcılar ve ziyaretçiler yaka kartlarını her daim yanlarında taşımalıdır. Katılımcıların yasak bölgelere girme izinleri yoktur. Fuar alanında güvenlik kontrolleri yapılmaktadır. Teyit için lütfen yanınızda fotoğraflı kimlik kartınızı taşıyınız.

Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.